مدیر روابط عمومی مسابقه «هوش برتر»: مراحل جذب شرکت کننده آغاز شد.

آبان ۱۸, ۱۳۹۴ ۱۳ نظرات توسط

به گزارش روابط عمومی مسابقه «هوش برتر» ثبت نام برای حضور در مسابقه از طریق سایت مسابقه آغاز شده است. در قدم اول از تمامی دانشگاه­ها و مراکز علمی کشور برای حضور در مسابقه دعوت به عمل آمده که با استقبال کم­نظیر ایشان مواجه شده و هم اکنون در دست اجراست.

تیزر مسابقه از هفته آینده بر روی آنتن خواهد رفت تا آحاد مردم فرصت ثبت نام و حضور در مسابقه را داشته باشند. مدرک تحصیلی، سن، شغل و سمت سازمانی برای حضور در مسابقه ملاک نبوده و تمام آحاد جامعه می­توانند در این مسابقه حضور به هم رسانند.

سوالات و مراحل مسابقه در سایت موجود بوده و شرکت­ کنندگان می­توانند نسبت به آمادگی و تمرین در بخش­های مختلف اقدام نمایند. مسابقه «هوش برتر» مسابقه ای متفاوت است که هدفمند طراحی شده و قابلیت استفاده ابزاری، مهارتی و درآمدی برای اقشار جامعه را دارد. لذا از کلیه هموطنان عزیز اعم از زن و مرد، کودک و کهنسال، باسواد و کم­ سواد و… دعوت می­شود در این مسابقه حضور به هم رسانند.

اخبار

درباره نویسنده

روابط عمومی

دیدگاه بگذارید

13 Comments on "مدیر روابط عمومی مسابقه «هوش برتر»: مراحل جذب شرکت کننده آغاز شد."

Notify of
avatar

mahdi
Guest
mahdi
2 years 5 months ago

سلام چرا نمیشه وارد بخش ازمون شد؟

روابط عمومی : سلام دوست عزیز

زمان آزمون چهارشنبه اعلام کردیم

محمد
Guest
محمد
3 years 28 days ago

باسلام و خسته نباشید من فرم اولیه ازمون پر کردم سپس پس از تکمیل اعلام کرد ک باید وارد قسمت ازمون بشم وارد شدم ولی چیزی نبود برای ازمون
ایا همین ک اطلاعاتم وارد کردم کافیه واسه شرکت در مسابقه یا خیر؟
ممنون

aryana
Guest
aryana
3 years 2 months ago

ایا مهلت ثبت نام تموم شده ؟یا افراد جدید هم هنوز میتونند ثبت نام کنند؟

alireza
Guest
alireza
3 years 3 months ago

با عرض سلام و خسته نباشید
مطمئنا به تاخیر افتادن چند باره ی اعلام نتایجمرحله ی دوم آزمون باعث بدبینی شرکت کنندگان به این مسابقه خواهد شد

مهلا حاجی
Guest
مهلا حاجی
3 years 3 months ago

نمی دانم در مرحله اولیه دبرایس ثبت نام در ازمون چه چیزی را اشتباه وارد کرده ام که در قسمت ورود به ازرمون وقتی شماره تلفن و کد ملی ام را وارد می کنم باز هم میزند اشتباه است .هرچه هم می خواهم اصلاحش کنم و دوباره ثبت نام کنم سیستم اجازه نمی دهد ومی گوید که ادرس ایمیلم قبلا وارد شده است . مهلت شرکت در ازمون روبه اتمام است و من نمی دانم چهکار کنم . لطفا راهنمایی ام کنید…با تشکر

wpDiscuz
گروه توسعه فناوری وب ایران