مجری هوش برتر انتخاب شد.

دی ۲۰, ۱۳۹۴ ۲ نظرات توسط

به گزارش روابط عمومی مسابقۀ «هوش برتر» مجری این مسابقه انتخاب شد.

پس از بررسی­های دقیق و کارشناسی، آقای امیرحسین مدرس، مجری، خواننده، شاعر، نویسنده و بازیگر باسابقۀ سازمان صدا و سیما برای اجرای مسابقۀ هوش برتر برگزیده شد.

امیرحسین‌ مدرس‌ متولد شهریور ۱۳۴۹ در تهران‌ است.‌ او فارغ ­التحصیل رشتۀ‌ زبان‌ و ادبیات‌ فارسی‌ است و در محضر استادانی همچون محمد ابراهیم ذوالقدر و مرحوم سید نورالدین رضوی سروستانی ردیف­ های آوازی موسیقی سنتی را فراگرفت و در مرکز اسلامی آموزش فیلم­سازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (باغ فردوس) نیز به آموختن بازیگری پرداخت.در خوش نویسی نیز دارای مدرک عالی است مدرس در وادی‌ هنر حرف‌ زیادی‌ برای‌گفتن‌ دارد و به‌ قول‌ معروف‌ از هر انگشتش‌ ده‌ها هنر می‌ریزد. در زمینه‌های‌ بازیگری‌، اجرا، موسیقی‌ سنتی‌، خوانندگی‌، نویسندگی‌، شعر، روزنامه‌ نگاری‌ و… صاحب‌­نظر است‌.

امیرحسین مدرس از سال ۱۳۶۶ همکاری خود را با گروه کودک و نوجوان شبکه اول سیما با اجرای برنامه ­هایی همچون: شکوفه­ های اندیشه، در راه کربلا و از قلم شما آغاز کرد و با حضور در برنامۀ نیم­رخ به شهرت دست یافت. او اندکی بعد به بازیگری و خوانندگی نیز روی آورد.

اجرای‌ او در نیم­رخ‌ بدعتی‌ نو در برنامه‌های‌ گروه‌ جوان‌ شبکه‌های‌ تلویزیونی‌ به‌ حساب‌ می‌آید. صدای‌گرمش‌ را نیز در تیتراژ‌ سریال‌­های مختلفی همچون: متهم‌گریخت‌، عشق‌ گمشده، زندگی‌ به‌ شرط خنده‌، ترانه مادری و … شنیده ­ایم. آلبوم­ های موسیقی ماه نی، آژنگ، خورشید، هفت و خطبه­ خوان رستاخیز نیز در کارنامه موسیقایی مدرس به چشم می­خورد. علاوه بر مجموعه یادداشت­ ها و مقالات مطبوعاتی، تاکنون دو مجموعه شعر به نام ­های مبتلای اقیانوس و بانوی اعتدال بهاران از او منتشر شده و ترجمه و تالیفات دیگری نیز آماده انتشار دارد.

اخبار

درباره نویسنده

روابط عمومی

دیدگاه بگذارید

2 Comments on "مجری هوش برتر انتخاب شد."

Notify of
avatar

ملیحه
Guest
ملیحه
3 years 28 days ago

باسلام.اقای مدرس برای اجرای این مسابقه عالی هستن.خیلی ممنون ازانتخاب شایسته تون.

wpDiscuz
گروه توسعه فناوری وب ایران