موارد ضروری ، بایدها و نبایدهای حضور در هوش برتر

فروردین ۱۱, ۱۳۹۸ یک نظر توسط

سلام

ضمن عرض خسته نباشید خدمت تمامی هوش برتری هایی که مجدانه اخبار و مباحث هوش برتر را دنبال نموده و با نظرات خود ما را راهنمائی نموده اند

اکنون به زمان ضبط برنامه نزدیک شده ایم و  از صمیم قلب برای همه آرزوی موفقیت میکنیم . انشالله شاهد حضور بهترینها در مرحله فینال باشیم ذکر چند نکته ضروری به نظر می رسد:

۱-  روزی  ۳ برنامه (بجز روز اول و دوم ) ضبط خواهد شد .شرکت کنندگان در هر برنامه می بایست حداکثر ساعت  ۸  صبح (در صورت تغییر ساعت همکاران ما تماس گرفته و هماهنگ میکنند) در محل حضور داشته باشند. همه شرکت کنندگان پاسخگوی تلفن همراهشان باشند همکاران ما تا زمان حضور در استودیو با آنها در تماس خواهند بود.

در غیر اینصورت از ذخیره که اسامی آنها  قبلاً  اعلام  شده استفاده می شود.(افراد ذخیره در روزهای ضبط نیز آماده باشنددر صورت نیاز از آنها جایگزین انتخاب خواهدشد.)

۲- پوشش آقایان شلوار کلاسیک مشکی یا سورمه ای فاستونی و پوشش خانمها مانتو بلند مشکی یا سورمه ای قد زیر زانو ،بدون چاک و مانتو دکمه دار .

پوشش آقایان (شلوار) و خانمها (مانتو و شلوار ) اندامی و تنگ و نازک نباشد. خانمهایی که پوشش مناسب نداشته باشند باید از چادر استفاده کنند.

رعایت پوشش اعلامی الزامی است.از آوردن زیور آلات جداً خوداری فرمائید.

آقایان مدل مو و ریش نامتعارف نداشته باشند. خانمها  لاک و کاشت ناخن و آرایش نداشته باشند.

۳- از آوردن همراه خودداری فرمائید و فقط خانمها می توانند یک همراه داشته باشند.

۴- فقط شرکت کنندگان حق ورود به استودیو ضبط را دارند و به هیچ عنوان شرکت کنندگان گروه های قبل یا بعد و همراهان امکان حضور در استودیو و یا حتی محل ضبط  را نخواهند داشت و با افراد خاطی برخورد خواهدشد.

۵- باتوجه به ساختار مسابقه زمان پیش بینی شده برای ضبط هر برنامه حداکثر ۳ ساعت است.(که با توجه به شرایط و مشکلات احتمالی ممکن است در روزهای اول طولانی تر شود)

۶- گروه یک و دو اگر مشکلی دارند با تلفن همراه دفتر تماس گرفته و هماهنگ بفرمایند عدم حضور بدون اعلام ،حق شرکت در کلیه برنامه ها حتی سری های بعدی را از فرد سلب می نماید.

۷- آدرس استودیوی ضبط :

تهران انتهای نواب درب شمالی بوستان ولایت خط کندرو بعد از تالار گل یاس درب ورودی ۴ هواناجا

استودیوی ضبط هوش برتر

دوستانی که با مترو سفر میکنند می توانند ایستگاه زمزم پیاده شوند و به درب ۴ برسند

۹- مسئول پیگیری کلیه اخبار و اطلاعات خود شرکت کننده است که از طریق سایت و کانال سروش اطلاع رسانی می شود.

به امید دیدار در استودیوی ضبط….

اخبار

درباره نویسنده

روابط عمومی

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه on "موارد ضروری ، بایدها و نبایدهای حضور در هوش برتر"

Notify of
avatar

فرهاد
Guest
فرهاد
2 years 3 months ago

با سلام.با توجه به اینکه گفتید هر روز سه نوبت ضبط دارید آیا حتما باید شرکت کنندگان هر سه نوبت راس ساعت ۸ در محل ضبط حضور داشته باشند؟

روابط عمومی : سلام دوست عزیز
ساعت حضور ۸ هست مگر اینکه همکارامون با شما تماس بگیرند و ساعت حضورتون رو اعلام کنند.

wpDiscuz
گروه توسعه فناوری وب ایران