پذیرفته شدگان مرحله سوم با دقت بخوانند و عمل کنند

بهمن ۰۹, ۱۳۹۵ ۱۵ نظرات توسط

ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان آزمون سوم خواهشمند است به مطالب ذیل دقت کافی بفرمائید.

۱- از این پس  کانال تلگرام و سایت هوش برتر را به طور مرتب رصد فرمائید، از این مجاری اطلاعات و تغییرات به شما منتقل خواهد شد.

 

2- تمامی نظرات در سایت و تلگرام هوش برتر بررسی و تبادل نظر شد، آنچه در اکثریت نظرات مشاهده می شد بیان دیدگاه های شخصی با شرایط شخصی و وضعیت شخصی افراد عنوان شده بود که ما به عنوان مجریان مسابقه هوش برتر  می بایست شرایط عمومی و بی طرفانه ای را دنبال کنیم، خواهشمندیم دوستان مسائل را کلی ببینند نه شخصی.

 

3- از ابتدای تشکیل خانواده بزرگ هوش برتر ما با دوستان عهدی بستیم و آن شفافیت،صداقت،رعایت صبر و تعامل و شخصیتی بی طرفانه بود که بحمدالله تا کنون رعایت شده است و عهد می بندیم تا پایان نیز چنین باشد.

 

4- بنابر شرایط و حضور عده کثیری به عنوان داوطلب و با بررسی جمیع جهات، ما دو آزمون الکترونیک برگزار نمودیم  و دوستان را به سمت آماده شدن هدایت کردیم. در آزمون اول یک گرایش و در آزمون دوم دو گرایش و تمرین بازیهای دیداری و شنیداری مد نظر بود که با موفقیت انجام شد. حال به تصور ما این ۴۰۰ نفر بر تمام بازیهای دیداری و شنیداری تسلط دارند و برای دو گرایش از سوالات تخصصی نیز آماده هستند. پس در آزمون سوم ما کار را تکمیل نموده  و سه گرایش را که آمادگی ۱۰۰% می طلبد مورد پرسش قرار خواهیم داد. همانطور که می دانید آزمون الکترونیک یک سری اشکالاتی دارد که ما در آزمون سوم آن را باخیال راحت برطرف خواهیم کرد و کسانی به ۱۲۸ نفر اصلی خواهند پیوست که لیاقتش را دارند. بدین ترتیب همه برای قهرمانی در مسابقه مدعی هستند. لذا نباید تفاوتی وجود داشته باشد که با چه تعدادی مسابقه می دهید. به قول جناب آقای پورمقیمی « برای برنده شدن در مسابقه نباید با کشیدن پیراهن رفیقت او را از حرکت بازداری و از دور مسابقه حذف کنی بلکه باید با تلاش و ممارست توانایی های خودت را پرورش داده و در جهت پیروزی تلاش کنی.» لذا ما در این آزمون (آزمون دوم) نمرات را از ۳۹ به بالا در نظر گرفتیم تا اذعان کنیم نمرات در آزمون الکترونیک شرایط عادلانه و مساوی را فراهم نمی آورد و امکان هرگونه تقلب و یا استفاده از راههای میانبُر وجود دارد ولی در آزمون نهائی چنین نخواهد بود. کسی که برای اول شدن بین ۱۲۸ نفر تلاش می کند می بایست در اوج آمادگی باشد ولاغیر.

لذا ما طی نظرسنجی می خواهیم بررسی کنیم تا بهترین تصمیم ممکن را در خصوص نحوه امتیاز دهی ، زمان آزمون، مکان آزمون و دامنه انتخاب گرایش ها بگیریم.

جهت تصمیم گیری در خصوص نحوه برگزاری آزمون  حضوری مرحله سوم و زمان آن افرادی که اسامی آنها به عنوان پذیرفته شده اعلام گردیده است می بایست از ساعت ۸ صبح روز یکشنبه مورخ ۹۵/۱۱/۱۰ لغایت ساعت ۲۲ همانروز نسبت به تکمیل فرم ثبت اطلاعات اولیه آزمون مرحله سوم اقدام نمایند. در این نظرسنجی قصد داریم: ۱- دامنه گرایش های سوالات تخصصی ۲ -زمان آزمون ۳ -نحوه جمع بندی امتیازات را بررسی نمائیم.

لازم به ذکر است ، ضبط مسابقه اصلی هوش برتر بعد از ماه مبارک رمضان در تیرماه ۹۶ صورت خواهد پذیرفت. لذا خواهشمند است اطلاعات را با دقت تکمیل فرموده تا تصمیم گیری بهتر و مناسب تر صورت پذیرد.

 

اخبار

درباره نویسنده

روابط عمومی

دیدگاه بگذارید

15 Comments on "پذیرفته شدگان مرحله سوم با دقت بخوانند و عمل کنند"

Notify of
avatar

armin
Guest
armin
2 years 2 months ago

pas KONKOORE ARSHAD chi, shame ke be konkkoore doter ham tavajoh karin pas arched chi!!!!!

bezarin hadeaqal beinest 2 hafte fasele Bashe

sara
Guest
sara
2 years 2 months ago

خواهش میکنم ۲ اردیبهشت نندازین.۷ اردیبهشت کنکور ارشده
شما که به تاریخ اعتکاف هم توجه کردین چطور ممکنه کنکور ارشد رو در نظر مگیرین.

خوااااااااااااهش میکنیم بندازین ۲ هفته بعدش.

داوود
Guest
داوود
2 years 2 months ago
درود بر همه دست اندرکاران مسابقه مهیج هوش برتر من اطلاعی از وجود منابعی از سوالات در سایت هوش برتر برای پاسخگویی در بخش سوالات تخصصی نداشتم،شاید به این دلیل که با گوشی سایت را چک میکردم.در طول دو مرحله اول و دوم آزمون اینترنتی بیشتر با تکیه بر پاسخگویی به سوالات بخش اول و اطلاعات عمومی و تاریخی که داشتم و البته با نمرات نه چندان خوبی موفق به راهیابی به مرحله سوم شدم و متعجب بودم از نمرات بالای سایر رقبا.خوشحالم که اکنون منابع را دانلود کردم و برای مرحله حضوری با اعتماد به نفس بالاتری شرکت خواهم… Read more »
alireza.a
Guest
alireza.a
2 years 2 months ago

من دلیل برگزاری مجدد آزمون در دور اول رو نفهمیدم؟؟؟؟؟؟؟…شما که بر اساس منافع عمومی تشخیص می دهید……با همون برگزاری مجدد خیلی نفرات رو به مسابقه برگردوندین دوستان ……شماسه آزمون برگزار کردید نه دوتا؟ معلوم نیست تاکی ما دوباره فرصت حضور پیدا می کنیم … آ

پوریا کلانتری
Guest
پوریا کلانتری
2 years 2 months ago

با عرض سلام بنده همانند برخی از دوستا ن با مشکل قطعی اینترنت مواجه شدم به صورتی که برای هر دو گرایش هایم حدود بیش از یک دقیقه برای دانلود سوالات وقت کشته شد در صورتی که با سن ۱۴ سالگی در ازمون اول ۳۳ امتیاز به دست اوردم و واقعا خوش حال میشوم که یک فرصت کوچک به ما بدهید

باران
Guest
باران
2 years 2 months ago
با سلام من خطابم به دوستان شرکت کننده در مسابقه هوش برتر است. یکبار کلاه خودتونو قاضی کنین و تمام نظرات ارائه شده رو با دید منطقی نگاه کنین متوجه میشین که هر شخصی بنا بر شرایط خودش نظر میذاره و مسابقه رو نا عادلانه میدونه.به قول دوستمون آقای یزدانی اگه سوالات اشتباه است پس این نمرات ۵۹،۶۰ و ۵۸ چیه؟ اگه تعداد نفرات بر اساس حد نصاب بیشتر شده جای مارو که تنگ نمیکنه. ما که باید برای آزمون حضوری خودمونو صد در صد آماده کنیم.من ادعایی ندارم ولی رعایت انصاف و عدالت به من ثابت شده است. همون… Read more »
فرشید
Guest
فرشید
2 years 2 months ago

سلام
ضمن عرض تشکر از دست اندرکاران هوش برتر
میدونم آزمون مجدد برگزار نمیشه فقط خواستم بدونید سوالات حریف من نبود تنها چیزی که جلوم رو گرفت قطع برق بود
با آرزوی موفقیت برای سایر دوستان

رفیق
Guest
رفیق
2 years 2 months ago
مطمئنا ممکن است عده ای واقعا دچار قطعی برق یا مشکلات اینترنتی از قبیل ضعیف بودن سرعت و یا قطع و وصل اینترنت شده اند و توانایی و وقتی که صرف مسابقه کرده اند به هدر رفته است من همینجا از ای عزیزان معذرت میخوام و امیدوارم که با قدرت بیشتری در سری بعدی مسابقه با تجربه بیشتر شرکت کنند چون این مسابقه به همین یکی دو سری ختم نمیشود و با تلاش و تجربه دست اندرکاران سعی بر بهبود مسابقه و حضور عزیزانی که استعدادی بهتر از حتی قبول شدگان این سری را دارند پس صرفا این تنها یک… Read more »
رفیق
Guest
رفیق
2 years 2 months ago

سلام
باتوجه به مشکلاتی که در مرحله اینترتی ایجاد شد نمره کسب شده برای خیلی از افرادی مه به مرحله بعدی راه یافتن راضی کننده نبود لذا خواهشمندم مرحله سوم که بصورت حضوری بوده و امکان بروز همچنین اتفاقاتی وجود ندارد را به تنهایی لحاظ کنید.با وجود کسب نسبتا مناسب ولی بنظرم بصورت حضوری و با شرایط برابر این اعتماد به نفس را برای همه بوجود می آورد که تمام توان خود را بکار گیرند حتی میتوانید چند نوبت با تعداد سوال بیشتر امتحان بگیرید

محمد
Guest
محمد
2 years 2 months ago
سلام بنده شخصا از عوامل و مجریان مسابقه هوش برتر تشکر میکنم و بهشون خسته نباشید میگم. من تمام دوره های این مسابقه رو دنبال کردم و خیلی به مسابقه علاقه مند شدم و در حال حاضر هم جز کسایی هستم که با نمره نسبتاً خوبی در هر دو آزمون به مرحله بعد راه پیدا کردم. به نظرم این بی انصافیه که آزمون رو ناعادلانه بدونیم. تا الان هم اکثر نظراتی که خوندم به نظر شخصی و یا مشکلات جانبی بودن که ربطی به مسابقه و آزمون نداشته و در واقع هوش برتر مسئولش نبوده با اینهمه روابط عمومی مسابقه… Read more »
محمد مهدی
Guest
محمد مهدی
2 years 2 months ago

سلام خدمت تمام دوستان شرکت کننده و برگزارکنندگان مسابقه مهیج هوش برتر.
بخاطر برگزاری آزمون دکتری در ۶اسفندماه از دوستان شرکت کننده و برگزارکنندگان خواهشمندم در نظر سنجی زمان آزمون را حداقل به دوهفته بعد از آزمون دکتری محول کنند. با تشکر

mahdi
Guest
mahdi
2 years 2 months ago

سلام

یه سوال داشتم و اون اینه که تواون نظر سنجی همه میتونن شرکت کنن؟؟

یا فقط اون ۴۰۰ نفر پذیرفته شده؟؟لطفا فقط اونایی بتونن شرکت کنن تو نظر سنجی که به مرحله سوم صعود کردن

روابط عمومی : سلام دوست عزیز
فقط ۴۰۰ نفر بر اساس لیست اعلامی

مهدی
Guest
مهدی
2 years 2 months ago

سلام به همه
روی صحبت من با دوستان خودم به عنوان شرکت کنندگان هست
هر کدام از ما منافعی داریم و بر این اساس جهت گیری هایی خواهیم داشت

اما خودمون را یک لحظه هم جای دوستان برگزار کننده بگذاریم
واقعا رعایت عدالت در این جمع که همه سرشار از هوش و ذکاوت و نکته سنجی هستند واقعا سخته

پس به عنوان سهم خودمون برای حمایت از این مسابقه، که به حق جزو معدود مسابقه های با ارزش تلویزیون هست، به جای تلاش برای به کرسی نشستن نظرات شخصی خودمون، در جهت رعایت هرچه بهتر عدالت عمل کنیم

مجتبی
Guest
مجتبی
2 years 2 months ago

سلام. بابت زمان حضور در استودیو ممنون اما تا تیرماه این همه آمادگی مستهلک میشه ۳۰۰۰ سوال و کل دیداری شنیداری رو فراموش میکنیم یعنی ۵ ماه باید مدام سوالای تکراری بخونیم که فراموش نشن …

روابط عمومی : سلام دوست عزیز
ضبط اونموقع است تاببینیم در نظر سنجی چی در میاد

Reza.m
Guest
Reza.m
2 years 2 months ago
من خودم تو آزمون اول به راحتی حد نصاب کسب کردم.ولی شما ابتدا حدنصاب آوردید پایین بعدهم آزمون مجدد برگزار کردید من هیچ اعتراضی نکردم چون که امکان داره بعضی ها دچار مشکلاتی شده باشند.تو آزمون دیروز سوال سوم دیداری که بودم برق رفت و زحماتم هدر رفت کاش تو این آزمونم یه ارفاقی وجود داشت.به قول شما هوش برتر به دنبال بهترین ها است پس کسانی که به هوش خودشون اطمینان دارند تعداد نفرات نباید براشون اهمیت داشته باشه.خواهشا تجدید نظر کنید.یه فرصت به بقیه بدهید روابط عمومی : سلام دوست عزیز متاسفانه گفتیم آزمون مجددی نداریم در ضمن… Read more »
wpDiscuz
گروه توسعه فناوری وب ایران