تکمیل نمونه بازی ها

تیر ۲۱, ۱۳۹۵ ۸ نظرات توسط

به گزارش روابط عمومی، نمونه بازیهای دیداری و شنیداری قرار گرفته روی سایت تکمیل گشته و اصلاحاتی نیز روی برخی صورت پذیرفته است. شرکت کنندگان میتوانند برای دریافت نمونه ی کامل بازیهای دیداری و شنیداری به بخش بازی‌ها مراجعه نمایند.

اخبار

درباره نویسنده

روابط عمومی

دیدگاه بگذارید

8 Comments on "تکمیل نمونه بازی ها"

Notify of
avatar

مجید آشتا
Guest
مجید آشتا
2 years 6 months ago

سلام
در بازی زنجیره اعداد مرحله دیداری سوال ۱۰ با مشکل مواجه شدم، لطفا در طریقه به دست أوردن پاسخ صحیح مرا راهنمایی کنید.
زنجیره اعداد : ۶ – ۹ – ۱۵ – ۲۷ -۴۱ -؟
پاسخ صحیح داده شده : ۸۹
با تشکر
روابط عمومی : سلام دوست عزیز
۳-۶-۱۲-۲۴-۴۸ را اضافه کنید

Popov
Guest
Popov
2 years 9 months ago
با سلام خدمت روابط عمومی محترم عرض می کنم که اگر جایی واقعا اشتباهی صورت گرفته بپذیرند و آن را توجیه نفرمایند ضمیر از هر نوعی که باشد می تواند شامل کلمه یا کلمات باشد و عبارات “هرچه” و ” هرکه” نیز دو کلمه هستند با تشکر روابط عمومی : سلام دوست عزیز هر که ، هرکس و کلماتی از این قبیل ضمیر مبهم و یک کلمه مرکب محسوب می شود زیرا در صورت جدا کردنشان معنای مورد نظر را از دست می دهند با استناد به کتاب دستور مفصل امروز نوشته دکتر خسرو فرشید ورد ذیل بخش اقسام کلمه… Read more »
باران
Guest
باران
2 years 9 months ago
سلام.در بازی ادبیات بخش شنیداری کلمه (هرکه)به گفته شما ۱کلمه است در حالیکه به تشخیص بسیاری از افراد از ۲ کلمه تشکیل شده این تفاوت ارا کل این بخش رو زیر سوال میبره .چون شما گفتید بیت ۱۱ کلمه است در حالیکه ۱۲ کلمه است.با توجه به این نکته که شما (ز)را هم یک کلمه گرفتید.این موضوع میتونه در هر شعری پیش بیاد وکل پاسخ های این بازی تحت تاثیر قرار میگیره .ممنون برای پاسخ گوییتان روابط عمومی : سلام دوست عزیز ۱- کلماتی مثل هرکه، هرکس، هرچه، هریک، ضمیر مبهم هستند و یک کلمه حساب میشوند. ۲- “ز” مخفف… Read more »
مهران
Guest
مهران
2 years 9 months ago

سلام
در بخش شنیداری بازی با رنگ و اعداد، اعداد بصورت دو رقمی و سه رقمی خوانده میشود؟ یا جدا جدا. یعنی مثلا گفته میشو رنگهای دویست و سیزده؟ یا گفته میشود رنگهای دو، یک و سه ؟

روابط عمومی : سلام دوست عزیز
به صورت دو رقمی و سه رقمی خوانده می شود.

باران
Guest
باران
2 years 9 months ago

.باسلام.صورت سوال ۲ در بازی رقص حروف بخش دیداری اشکال دارد لطفا تصحیح کنید.سپاس

روابط عمومی : سلام دوست عزیز
ممنون، اصلاح شد.

الهام
Guest
الهام
2 years 9 months ago
سلام چند سوال ۱- در جوابهاتان اشتباهاتی هست در مسابقه اصلی هم اگر جوابای خودتان اشتباه باشه که حق ما ضایع میشه ۲- در بازی جدول کلمات مثلا وقتی میگویید نام میوه ممکنه نام ۲ تا میوه تو جدول باشه هر کدام را بگوییم درست است؟ مثلا در جدول مثال خودتان هم میوه موز و هم میوه سیب هست ۳- به نظر جدول کلمات و ضرب المثل با ابهامات فراوانی رو برو شود و امتیاز دادن ان بسیار سخت و اشتباه باشد همان مرحله تصاویر احتمالا بهترین گزینه باشد بهتر است ۴- در بازی تبدیل واحدها و یکاها اگر جواب… Read more »
Behshad
Guest
Behshad
2 years 9 months ago

با سلام؛
دو تا نظر درباره سوالات تخصصی …
اول اینکه کاش بشه بیش از یه نفر یه موضوع رو انتخاب کنن.
یا اولویت انتخاب با کسی که امتیاز بیشتری داره باشه نه امتیاز کمتر.
و دوم، امکانش هست امتیاز سوالای دیداری و شنیداری بیشتر از سوالای تخصصی باشه؟ چون اون دو مرحله بیشتر به هوش احتیاج دارن تا سوالای تخصصی.
متشکر بابت تلاش بی وقفه تون

امیر
Guest
امیر
2 years 9 months ago

با سلام و احترام
ممنون از زحمات شما و دوستان گرامی
شاد باشید

wpDiscuz
گروه توسعه فناوری وب ایران